Skontaktuj się

Biuro handlowe

tel: 609 319 319
tel: 22 519 73 49
email: abrilux@abrilux.pl

ul. Spedycyjna 22
03-191 Warszawa  

W celu lepszej i efektywniejszej obsługi prosimy o kontakt bezpośrednio z odpowiednią osobą tutaj

Obsługa klienta, części zamienne i serwis

tel: +48 609 319 319
email: abrilux@abrilux.pl

Części zamienne / instrukcje i dokumentacja / zamówienia i obsługa dokumentowa / obsługa korespondencji - poczta tradycyjna / faktury / transporty i dostawy / wsparcie serwisowe

Dział handlowy, leasing, finansowanie

tel: +48 603 896 885 / +48 534 719 619
email: handlowy@abrilux.pl

Oferty i informacje komercyjne / ceny maszyn i opcji / prezentacja produktów i wyjaśnienia / projekty i doradztwo technologiczne / oferty finansowania / kalkulacje / umowy

W celu lepszej i efektywniejszej obsługi prosimy o adresowanie bezpośrednio do odpowiedniej osoby.

Zarząd firmy Abrilux

Adam Brzozowski
[ Właściciel ]
adam.brzozowski@abrilux.pl

Paweł Brzozowski
[ Dyrektor handlowy ]
pawel.brzozowski@abrilux.pl

Obsługa klienta

Urszula Szewczyk-Kowalska
[ administracja ]
tel: +48 609 319 319
abrilux@abrilux.pl

Kamil Kryjan
[ wyposażenie pralni ]
tel: +48 603 896 885
kamil.kryjan@abrilux.pl

Jan Kuzebski
[ wyposażenie pralni ]
tel: +48 530 719 619
jan.kuzebski@abrilux.pl

Jacek Dzikliński
[ środki chemiczne ]
tel: +48 690 006 232
jacek.dziklinski@abrilux.pl

Serwis

Rafał Polak
[ szef serwisu ]
tel: +48 609 618 128
rafal.polak@abrilux.pl

Piotr Zawadzki
[ serwis ]
tel: +48 570 418 455
piotr.zawadzki@abrilux.pl

Marcin Lao
[ serwis ]
tel: +48 883 600 066
marcin.lao@abrilux.pl

Dziękujemy za pomoc!
Zespół Abrilux

Mapka dojazdu

Pobierz