O nas

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem przemysłowego sprzętu pralniczego i gastronomicznego szwedzkiej marki Electrolux Professional

Szeroka oferta

Dzięki szerokiej gamie produktów i usług spełniamy wymagania wielu biznesów – od hoteli, instytucji służby zdrowia do pralni i kuchni komercyjnych włącznie.

Zawsze w pobliżu

Electrolux jest firmą globalną o ponad 100-letniej tradycji. Dzięki autoryzowanym przedstawicielom jest zawsze blisko klienta.

Kompleksowa obsługa

Od koncepcji, poprzez dobór urządzeń, projekt, aż po uruchomienie nowej pralni lub kuchni albo zmodernizowanie starej i sukcesywną wymianę dotychczasowych maszyn.

Indywidualne podejście

Zawsze mamy indywidualne podejście do klienta zgodnie z hasłem: “Bo każdy projekt jest inny”

Gwarancja
stabilności biznesu

Brak przestojów i obniżenie kosztów jednostkowych funkcjonowania pralni i kuchni dzięki jakości oferowanego sprzętu Electrolux, szybkości reakcji serwisu oraz ekstremalnie niskiemu zużyciu mediów zasilających.

Trwałe i rzetelne partnerstwo

Jesteśmy dumni, że możemy stanowić istotną część ogólnoświatowej sieci i naszymi działaniami potwierdzać siłę marki Electrolux.

Działamy od:

1 r.
Najdłużej ze wszystkich firm w branży pralniczej w Polsce

Posiadamy ponad:

1 lat
doświadczenia w branży

Kadra

Kluczowym zasobem każdej firmy są ludzie. Z ABRILUX jesteście Państwo pewni, że macie do czynienia z osobami którzy znają branżę pralniczą od podszewki.

Finanse

Zapewniamy finansowanie Państwa inwestycji w różnoraki sposób. Zapewniamy przemyślane rozwiązania finansowe dla każdego klienta.

Zasoby
rzeczowe

Posiadamy własny magazyn maszyn, części zamiennych i własną pralnię, gdzie testujemy rozwiązania proponowane naszym klientom. Zapewniamy własnych projektantów i instalatorów.

Zasoby informacyjne

Ponad 25 lat doświadczenia pozwoliło nam zdobyć wiedzę niezbędną w naszej branży. Chcemy przekazać naszą wiedzę i wypracowane metody działania w Państwa ręce.

Zasoby Firmy Abrilux

O marce Electrolux Professional

Koncern Electrolux istnieje ponad 100 lat!

Koncern Electrolux istnieje ponad 100 lat! Od samego początku zajmował się projektowaniem i produkcją profesjonalnych maszyn i urządzeń pralniczych, co stawia go na pierwszym miejscu na świecie pod względem doświadczenia i wiedzy technologicznej. Electrolux Laundry Systems (Systemy Pralnicze) stanowi część Grupy Electrolux, która jest największym na świecie producentem urządzeń wyposażenia kuchni i pralni (także profesjonalnych). Electrolux Laundry Systems posiada fabryki w Szwecji,  Francji i Tajlandii. Korzyścią dla Państwa ze współpracy z Electrolux jest poczucie silnego zaplecza i wsparcia, tak ważnego w przypadku sprzętu profesjonalnego przeznaczonego do pracy na lata. Niezmienność firmy w obliczu zmienności otoczenia decyduje o jej  rzetelności. Ta trwałość jest transferowana w Państwa inwestycje.

Myślimy
o klientach

Historia

Firma Abrilux powstała w 1995r.
Jej założycielem jest Adam Brzozowski

Adam Brzozowski dzięki pracy w Electrolux Poland Sp. z o.o. na stanowisku Dyrektora Technicznego posiadł rozległą wiedzę z zakresu profesjonalnych urządzeń pralniczych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych systemów pralniczych przyczyniło się do podjęcia decyzji o rozpoczęciu działalności na większą skalę na rynku krajowym

W marcu 2003 roku firma Abrilux  stała się wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem Electrolux Laundry Systems w Polsce, funkcjonując równolegle do jednoosobowego działu profesjonalnego pralnictwa w Electrolux Poland Sp. z o.o. technicznie obsługiwany przez Abrilux

W 2004 roku zmieniono kanał dystrybucji urządzeń, które sprowadzane są obecnie bezpośrednio przez Abrilux ze Szwecji. Pozwoliło to zmniejszyć cenę naszych urządzeń i przyczyniło się do wzrostu zadowolenia klientów. Równocześnie przestał istnieć jednoosobowy dział pralnictwa w Electrolux Poland Sp. z o.o.

Z końcem 2008 roku intensywny rozwój rynku pozwolił centrali Electrolux, znajdującej się w Niemczech, dostrzec olbrzymi potencjał naszego regionu. Z dniem 1 stycznia 2009 roku nowym Menadżerem Terytorialnym na Europę Środkową mianowano Polaka – Pana Janusza Stankiewicza, który od 20 lat związany był wyłącznie z rynkiem niemieckim. Pan Stankiewicz objął zwierzchnictwo nad krajami Europy Wschodniej, w tym także nad rynkiem polskim. Nowa polityka centrali Electrolux i zaufanie jakie pokładano m.in. w firmie Abrilux pozwoliła na znaczny wzrost wielkości sprzedaży i dalszy rozwój rynku polskiego. Abrilux zrealizował wiele ciekawych projektów biznesowych w renomowanych ośrodkach hotelowych (m.in. SPA Dr Irena Eris, SPA Hotel Faltom, Hotel Amber Baltic), szpitalach (m.in. Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie), pralniach komercyjnych (m.in. PrimaPharma w Biskupcu i Perfekt w Rzeszowie). Abrilux  stał się największym przedstawicielem Electrolux w Europie Środkowej pod względem wielkości sprzedaży i ilości instalacji.

Obecnie jesteśmy dumni z zaufania jakie centrala pokłada w rynku polskim i w naszej firmie. Nowa polityka i poziom cen zapewniają Państwu najdoskonalsze rozwiązania techniczne i wieloletni rzetelny serwis w konkurencyjnej cenie.

Abrilux współpracuje z wieloma kontrahentami w zakresie sprzedaży maszyn oraz części zamiennych a także szeroko rozumianej obsługi serwisowej.