Automatyczne dozowanie detergentów

System automatycznego dozowania pozwala na dodanie odpowiedniej ilości detergentów podczas procesu prania. Stworzony z myślą o zapobieganiu stratom, minimalizacji kosztów użytkowania i zapewnieniu najlepszych wyników prania.

Nowoczesne rozwiązania
dla precyzyjnego dozowania detergentów

Automatyzacja procesów pralniczych staje się kluczowa dla osiągnięcia efektywności i konkurencyjności
przy minimalnym nakładzie finansowym. Nasze automatyczne systemy dozowania detergentów to innowacyjne rozwiązania, które gwarantują nie tylko perfekcyjną czystość, ale także znaczące oszczędności.

Przejmij kontrolę nad dozowaniem i zyskaj pewność,
że Twoja pralnia działa na najwyższym poziomie wydajności i ekonomii.

Systemy automatycznego dozowania detergentów od Electrolux Professional

DOSAVE

Inteligentny system dozowania Electrolux Professional zapewniający automatyczny dobór środka chemicznego do ilości aktualnego, zważonego wsadu.

To dozownik przeznaczony w szczególności do pralnic Electrolux ze sterowaniem ClarusVibe. Produkt wykorzystuje serię perystaltycznych pomp z zewnętrzną skrzynką pozwalającą na łatwe podłączenie do pralnico-wirówki.

Gwarantowane oszczędności środków piorących, łatwa instalacja i programowanie oraz szybki zwrot inwestycji.

JETSAVE

Najnowszy innowacyjny dozownik przeznaczony specjalnie do sterowania ClarusVibe. Produkt wykorzystuje serię pomp Venturiego, które tłoczą wodę pod ciśnieniem przez zwężkę, aby wytwarzać powtarzalne i kontrolowane podciśnienie. Projekt gwarantuje prostą instalację, łatwe programowanie oraz wymierne oszczędności. 

Dzięki zwiększeniu dokładności dozowania środków piorących i jednoczesnym ograniczeniu kosztownych konserwacji systemu nasi klienci zyskają wymierne korzyści, a ich życie stanie się prostsze.

EDS

Pompy dozujące oraz sterownik, który steruje odpowiednimi dawkami środków chemicznych dopasowanymi precyzyjnie do realnego wsadu w pralnicy. 

Faktyczny wsad jest mierzony zaraz po uruchomieniu programu dzięki opracowanemu przez Electrolux Professional systemowi automatycznej oszczędności albo zintegrowanemu systemowi ważenia. Po obliczeniu masy wsadu, ilość wody i detergentu jest dostosowywana na każdym etapie programu, co pozwala uzyskiwać doskonałe rezultaty prania w zrównoważony sposób.

Możliwie najniższe zużycie wody, energii i detergentów
dzięki połączeniu Automatycznych Systemów Dozowania
z nowoczesnymi technologiami

Integrated Savings_72dpi

Integrated Savings mierzy i pokazuje obciążenie w czasie rzeczywistym, co pozwala na uniknięcie przeciążeń i niedociążeń. To rozwiązanie zapewnia optymalną produktywność, maksymalizację zysków, oszczędność mediów oraz przedłużenie żywotności pralki.

Automatic Savings_72dpi

System Automatic Savings mierzy wagę pościeli i dostosowuje ilość pobieranej wody do rzeczywistego wsadu. To realne oszczędności wody i energii w przypadku wykrycia niepełnego wsadu.

Intelligent dosing_72dpi

System Intelligent Dosing pozwala na automatyczne dodanie dokładnej ilości detergentu w zależności od wagi wsadu. To oszczędność środków chemicznych przy jednoczesnym uzyskaniu idealnych rezultatów prania.

Power Balance_72dpi

Power Balance zapewnia maksymalną skuteczność usuwania wody poprzez mierzenie i korygowanie niewyważenia oraz dostosowywanie siły grawitacji. Uzyskanie możliwie najniższego zatrzymywania wody pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy podczas procesu suszenia.

Rozwiązania pralnicze od Electrolux Professional dla kompletnego funkcjonowania Twojej pralni

SYNERGIA JAKOŚCI

SYNERGIA JAKOŚCI

urządzenia pralnicze, pompy dozujące oraz detergenty od jednego producenta

Skontaktuj się
z naszym ekspertem