Nasi klienci

Wyposażamy pralnie w każdym segmencie działalności: od pralni samoobsługowych i przemysłowych po pralnie w szpitalach czy hotelach. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i sektora działalności obiektu pralniczego.

PRALNIE KOMERCYJNE I PRZEMYSŁOWE

Doradzamy, projektujemy i wyposażamy pralnie komercyjne i przemysłowe zajmujące się czyszczeniem dużych ilości odzieży, tekstyliów, ręczników, pościeli, obrusów, a także innych materiałów używanych w różnych branżach, takich jak hotele, restauracje, szpitale, siłownie, pensjonaty, przedszkola, itp.

EKOLOGICZNE PRALNIE LAGOON

Pomagamy otworzyć pralnie w opartym na wodzie systemie ekologicznego prania Electrolux Lagoon, zastępującego szkodliwe dla środowiska pranie chemiczne. Oferujemy wsparcie od planowania aż po uruchomienie pralni.

PRALNIE SAMOOBSŁUGOWE

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie otwierania pralni samoobsługowej: od opracowania indywidualnego projektu po dostawę i uruchomienie maszyn. Jesteśmy partnerem w biznesie, nie pobierając przy tym opłat franczyzowych.

SZPITALE, OPIEKA ZDROWOTNA

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w wyposażaniu pralni w publicznych oraz prywatnych jednostkach świadczących usługi medyczne: szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej, centrach medycznych.

DOMY POMOCY SPOŁECZNEJ

Doradzamy, projektujemy i wyposażamy pralnie na potrzeby własne w: domach pomocy społecznej, domach opieki oraz innych placówkach publicznych i niepublicznych, przeznaczonych dla osób starszych i chorych.

JEDNOSTKI STRAŻY POŻARNEJ

Dostarczamy chemię oraz sprzęt pralniczy i suszący do jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej oraz współdziałającymi z nimi Jednostkami OSP. Zajmujemy się opracowaniem kompleksowej technologii dla prania i impregnacji ubrań strażackich wymagających szczególnego traktowania.

INSTYTUCJE

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie otwarcia i doposażenia pralni dla klientów instytucjonalnych taki jak: akademiki, służby mundurowe, obiekty sakralne, zakłady aktywności zawodowej i innych.

HOTELE, SPA I WELLNESS

Doradzamy, projektujemy i wyposażamy pralnie w obiektach noclegowych: hotelach, motelach, pensjonatach, campingach, domach wycieczkowych, schroniskach, zakładach uzdrowiskowych, obiektach SPA, kwaterach agroturystycznych, ośrodkach wczasowych i szkoleniowo - wypoczynkowych.

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

Oferujemy doradztwo, projekt oraz wyposażenie pralni w zakładach produkcyjnych. Nasi klienci to m.in. producenci i dystrybutorzy żywności oraz odzieży roboczej.

FIRMY SPRZĄTAJĄCE

Pomagamy w otwarciu pralni przez firmy sprzątające, które potrzebują usług pralniczych do prania np. własnych mopów lub chcących poszerzyć ofertę firmy o pranie dywanów lub odzieży i tekstyliów klientów.