609 319 319

abrilux@abrilux.pl

Nasze realizacje w każdym segmencie działalności pralni

PRALNIE SAMOOBSŁUGOWE

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie otwierania pralni samoobsługowej: od opracowania indywidualnego projektu po dostawę i uruchomienie maszyn. Jesteśmy partnerem w biznesie, nie pobierając przy tym opłat franczyzowych.

SZPITALE, OPIEKA ZDROWOTNA

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w wyposażaniu pralni w publicznych oraz prywatnych jednostkach świadczących usługi medyczne: szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej, centrach medycznych.

DOMY POMOCY SPOŁECZNEJ

Doradzamy, projektujemy i wyposażamy pralnie na potrzeby własne w: domach pomocy społecznej, domach opieki oraz innych placówkach publicznych i niepublicznych, przeznaczonych dla osób starszych i chorych.

JEDNOSTKI STRAŻY POŻARNEJ

Dostarczamy chemię oraz sprzęt pralniczy i suszący do jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej oraz współdziałającymi z nimi Jednostkami OSP. Zajmujemy się opracowaniem kompleksowej technologii dla prania i impregnacji ubrań strażackich wymagających szczególnego traktowania.

INSTYTUCJE

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie otwarcia i doposażenia pralni dla klientów instytucjonalnych taki jak: akademiki, służby mundurowe, obiekty sakralne, zakłady aktywności zawodowej i innych.

HOTELE, SPA I WELLNESS

Doradzamy, projektujemy i wyposażamy pralnie w obiektach noclegowych: hotelach, motelach, pensjonatach, campingach, domach wycieczkowych, schroniskach, zakładach uzdrowiskowych, obiektach SPA, kwaterach agroturystycznych, ośrodkach wczasowych i szkoleniowo - wypoczynkowych.

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

Oferujemy doradztwo, projekt oraz wyposażenie pralni w zakładach produkcyjnych. Nasi klienci to m.in. producenci i dystrybutorzy żywności oraz odzieży roboczej.

FIRMY SPRZĄTAJĄCE

Pomagamy w otwarciu pralni przez firmy sprzątające, które potrzebują usług pralniczych do prania np. własnych mopów lub chcących poszerzyć ofertę firmy o pranie dywanów lub odzieży i tekstyliów klientów.