Twoim pomysłem na biznes jest otwarcie pralni samoobsługowej?

Pralnia samoobsługowa - myLaundry Concept Store od Electrolux Professional

Poznaj nowoczesną i ekologiczną odsłonę pralni samoobsługowej od Electrolux Professional dla klientów indywidualnych.

Stwórz własną konfigurację wyposażenia i prowadź biznes pod swoim brandem wspierając się doświadczeniem ekspertów Electrolux.
Wybierz rozwiązanie optymalne dla Ciebie – od pomysłu po realizację.

Pralnia samoobsługowa myLaundry od Electrolux Professional.

Electrolux Concept Store to rozwiązanie pralnicze klasy premium, a także wyposażenie z najwyższej półki, które wyróżnia się na tle konkurencji. Zaletami maszyn pralniczych marki Electrolux są przede wszystkim wysoka jakość oraz rozpoznawalność marki wśród konsumentów.

Energooszczędne maszyny, naturalne elementy wykończenia wnętrz, nowoczesne grafiki i wsparcie marketingowe z możliwością całkowitego dostosowania do własnych potrzeb.

Electrolux Professional Concept Store to kompletny pakiet, przygotowany po to, aby wygenerować szybki zwrot inwestycji oraz
osiągnąć znaczące zyski.

Co zyskasz decydując się na otwarcie pralni samoobsługowej z Abrilux?

Kompleksowe wsparcie rozwoju Twojego biznesu - pomoc dedykowanego eksperta na każdym kroku w całym procesie uruchomienia pralni.

Jest to biznes od A do Z urządzony przez dostawcę. Nie sprzedajemy samych urządzeń, ale także pełną usługę wdrożenia i wsparcia dla Twojej pralni. Projekt technologiczny pralni, doradztwo, montaż i instalacja to tylko część wsparcia, które dostajesz współpracując z nami.

"Anty-franczyzowy" model pralni.

Koncept pralni samoobsługowej myLaundry to Twój własny biznes, nad którym masz pełną kontrolę i decyzyjność. Nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych, przekazując jednocześnie cały know-how i doświadczenia. Prowadzisz biznes pod własnym logo, a my jako oficjalny przedstawiciel Electrolux Professional jesteśmy nie tylko dostawcą urządzeń i specjalnie dedykowanych rozwiązań, ale przede wszystkim partnerem w Twoim biznesie.

Doświadczony serwis blisko Ciebie - dostęp do ponad 40 punktów ogólnopolskiej sieci serwisowej Abrilux.

Świetnie znamy specyfikację urządzeń więc zawsze szybko możemy rozwiązać problem, który wstrzymuje pracę. Części zamienne do urządzeń Electrolux Professional są dostępne w czasie 24-48h. W ten sposób unikasz kosztownych przestojów przez awarię sprzętu.

Większość naszych klientów uruchamia pralnię pierwszy raz w życiu!

Wiemy, że temat uruchomienia pralni jest skomplikowany, dlatego każdy nasz klient otrzymuje wsparcie dedykowanego koordynatora prac z dużym doświadczeniem w technologii i biznesie pralniczym.

Współpracując z nami, otrzymujesz pełne wsparcie: od rozwinięcia pomysłu otwarcia pralni, po jej uruchomienie oraz serwisowanie.

Tak wygląda nasza "góra lodowa"

Podczas gdy pralki i suszarki konkurencji mają duże koszty eksploatacji, nasze produkty są reprezentowane cieńszym kształtem góry lodowej ze względu na oszczędności, które osiągniesz dzięki specjalnym funkcjom i solidnej konstrukcji

Koszty użytkowania urządzeń konkurencji

Ten element pokazuje ile kosztują inne marki w porównaniu do kosztów użytkowania przez lata pralki czy suszarki

15%

Inwestycja z góry

85%

Koszty użytkowania

Koszty te stanowią większość wydatków w okresie użytkowania pralki lub suszarki

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Możemy wyliczyć przewidywany zwrot z inwestycji. Z reguły szacowany ROI to 3-4 lata, a stopa zwrotu 25 – 35% (to 4 – 6 razy więcej niż wynajem mieszkania i 20 razy więcej niż na lokacie!).

Pralnia samoobsługowa nie była do tej pory rozpowszechniona w Polsce. Aktualnie ta gałąź biznesu mocno się rozwija, a w przyszłości pionierzy będą czerpać najwięcej zysków. Jest to biznes bardzo rozwinięty na świecie, a Polska podąża śladem innych krajów – jest mnóstwo ciekawych przykładów.
Pralnie samoobsługowe otwierane są najczęściej w większych miastach, w których na pewno nie będzie problemu z niskim popytem.

Pralnia samoobsługowa jest dochodem pasywnym. Twoje zaangażowanie skupiałoby się tylko na działaniach marketingowych oraz okresowej konserwacji urządzeń. Ten model pralni nie wymaga zatrudniania pracowników, co wiązałoby się z dodatkowymi obowiązkami i zarządzaniem.

Otrzymujesz wszelkie narzędzia, wiedzę i wsparcie niezbędne do prowadzenia własnej pralni pod szyldem innej, rozpoznawalnej marki. Franczyza, którą proponujemy nie wiąże się z podpisaniem umowy franczyzowej oraz opłatami związanymi z zawarciem współpracy. Nie pobieramy również procentu od obrotu, cały zysk należy do właściciela pralni.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do takiej sytuacji, lokal zawsze można podnająć lub sprzedać razem z pralnią. Z naszego doświadczenia wynika, że sporadyczne przypadki zamykania lub sprzedawania pralni wynikały głównie z powodów osobistych, a nie biznesowych.

W takiej sytuacji należy skonsultować się z naszym doradcą. Wkład własny wynosi 10-20% w zależności od zdolności kredytowej, jeśli zabraknie niewielkiej kwoty, istnieje możliwość rozłożenia końcówki na raty. Przy większej wpłacie własnej nasz doradca na pewno pomoże z finansowaniem.

Wskażemy wszystkie wytyczne, które musi spełniać lokal przeznaczony na prowadzenie pralni. Pomagamy w opracowaniu projektu technologicznego pralni z dokładnymi wymiarami pod konkretny lokal wraz z modelem i wizualizacją. Wspieramy przy adaptacji lokalu, wskazujemy konkretne przyłącza, które należy przygotować pod urządzenia. Tworzymy indywidualne bilanse zapotrzebowania na media, aby mieć pewność, że dany lokal sprosta oczekiwaniom prądowo-gazowo-wodno-wentylacyjnymi. Doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania pod konkretne warunki lokalu pralni.

Systemy oszczędzające wodę i środki chemiczne oraz mniejsze koszty eksploatacji pozwolą na zwrot różnicy ceny zakupu sprzętu w ciągu kilku miesięcy. Sprzęt najwyższej jakości gwarantuje najwyższą niezawodność i najlepsze efekty prania przy najniższych kosztach eksploatacji. Płacimy więcej za spokój i niezawodność, a do tego mamy zwrot z kosztów eksploatacji.

Skontaktuj się
z naszym ekspertem