Urządzenia wykończeniowe od Abrilux to szeroka gama dostosowanych produktów

W ofercie urządzenia wykończeniowe zarówno dla małych obiektów o niewielkim przerobie, jak i dla pralni przemysłowych obsługujących na co dzień duże hotele, zakłady z odzieżą roboczą, firmy i instytucje.

Maksymalne bezpieczeństwo dla operatora i łatwość obsługi sprawiają, że możemy osiągnąć maksymalną produktywność.

Duży wybór urządzeń wykończeniowych dwóch sprawdzonych producentów

W naszej ofercie znajdują się produkty szwedzkiego producenta Electrolux Professional oraz alternatywa w postaci polskiej firmy Alux. W ten sposób zapewniamy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym uzyskasz najwyższą jakość wykończenia wyprasowanej odzieży sztuka po sztuce, a także:

Zobacz, z jakimi wyzwaniami pomogą Ci urządzenia wykończeniowe od Abrilux

Perfekcyjnie wyprasowane koszule

Nasze rozwiązanie może obejmować następujące urządzenia: stoły do prasowania, dedykowane manekiny oraz prasy do kołnierzy i mankietów. Dzięki temu do osiągnięcia jest wydajność nawet do 70 wyprasowanych koszul w ciągu godziny.

Idealnie wykończone płaszcze i marynarki

Uniwersalny multifiniszer formujący jest tak wydajny, że jeden operator może obsłużyć do 40 sztuk odzieży w ciągu godziny. Taka wydajność da Ci pewność, że w Twojej pralni nie będzie przestojów spowodowanych opóźnieniami w wykończeniu.

Świetnie wyprasowane spodnie pozbawione fałd i zagnieceń

Nasze rozwiązanie może obejmować następujące urządzenia: stoły do prasowania i dedykowane toppery. Dzięki nim prasowanie spodni nie jest już problemem, ponieważ proces jest szybki i prosty do wykonania.

Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać wszystkie pozostałe rozwiązania technologiczne nowoczesnych urządzeń pralniczych Electrolux Professional.

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Większa wydajność pracy i ułatwienie procesów
dzięki urządzeniom wykończeniowym
Abrilux

Od wstępnego zapierania plam na urządzeniach detaszerskich, przez formowanie odzieży i modelowanie jej kształtu na manekinach, po finalne wykończenie na zaawansowanych prasach i stołach do prasowania.

Czy wiesz, że kupując od Abrilux otrzymasz dostęp do ogólnopolskiej sieci ponad 40 punktów serwisowych?

Poznaj szczegóły oferty urządzeń wykończeniowych.

Ekspert Abrilux

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb