Magle pasowe Electrolux

Wybierając magiel pasowy Electrolux Professional otrzymujesz szereg nowoczesnych technologii, które mogą zostać uzupełnione o dodatkowe rozwiązania opcjonalne.

specyfikacja magli pasowych

Innowacyjne magle pasowe stworzone przez Electrolux Professional

checkmark (2)

Palnik zwiększający moc nawet o 20%

Zmniejsz zużycie gazu o 20% dzięki najnowocześniejszemu palnikowi ceramicznemu Electrolux Professional. Unikalny ceramiczny palnik gazowy, generujący ogrzewanie na podczerwień, pozwala na największe oszczędności energii i najniższe koszty utrzymania na rynku, zapewniając jednocześnie bezpieczniejsze i zdrowsze miejsce pracy. Minimalna konserwacja, maksymalna wydajność.

checkmark (2)

Trzy czujniki temperatury dla równomiernego podgrzewu

Większość konkurencyjnych magli posiada tylko jeden czujnik temperatury. Ponieważ w walcach Electrolux znajdują się trzy (po lewej, na środku i po prawej stronie), walec nagrzewa się bardziej równomiernie – również redukuje to możliwość wystąpienia przypaleń.

checkmark (2)

Rozwiązania opcjonalne dla największych magli

Magiel pasowy może zostać dodatkowo wyposażony w automatyczną wprowadzarkę lub składarkę (lub oba urządzenia). W ten sposób można wprowadzać duże rzeczy do magla przez 1 osobę. Dzięki pełnej automatyzacji procesu znacznie oszczędzasz na kosztach obsługi. Rozwiązanie to jest idealne dla firm, które mają do prasowania stały asortyment, np. dla hoteli lub pralni komercyjnych rentalowych.

Ponad 60 lat doświadczenia i nowatorskich rozwiązań Electrolux Professional.

Opatentowany wielowarstwowy cylinder Dubixium zapewnia stałą dystrybucję ciepła na całej szerokości roboczej walca, dzięki czemu eliminujemy zjawiska przypaleń i zimnych plam. Przyczynia się do wzrostu produktywności o 30%.

System DIAMMS zapewnia automatyczną kontrolę prędkości walca w zależności od wilgotności materiału. Walec nigdy nie będzie się kręcił za szybko lub za wolno. Prasowane elementy zawsze będą perfekcyjnie suche.

System wskaźników świetlnych LED Feed Now informuje operatora o tym, kiedy oraz który walec magla jest gotowy do prasowania. Zapewnia to optymalizację wydajności i sprawia, że praca operatora magla jest jeszcze prostsza.

Feed Alone - ułatwienie pracy jednego operatora. Ręczne zatrzymanie stołu podawczego (podczas maglowania), aby ustawić bieliznę za pomocą przycisku gotowości na obu końcach magla i podać jedną dużą rzecz.

Oprócz opisanych powyżej wybranych technologii urządzenia posiadają szereg innych ważnych cech, a także rozwiązania opcjonalne. Aby je poznać, skontaktuj się z naszym doradcą.

Wiesz, jak kosztowne może być prowadzenie własnej pralni. Pozwól nam obniżyć Twoje koszty, abyś mógł osiągnąć nowe wysokości

Zobacz, co zyskasz wybierając magiel pasowy Electrolux Professional

ikona pralki

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie z pracy w pralniach nad morzem, na Mazurach i w Warszawie. Ponieważ często odwiedzają pralnie i aktywnie uczestniczą w instalacjach, mają praktyczną wiedzę i wiedzą, na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu.

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Czy wiesz, że magle pasowe Electrolux Professional generują najniższe na rynku koszty konserwacyjne?

Skontaktuj się
z naszym ekspertem

Poznaj magle pasowe Electrolux w naszej ofercie!

Zobacz specyfikację produktów

Modele magli pasowych od Electrolux (dostępne w różnych konfiguracjach i z dodatkowymi opcjami):