Pralnico-suszarki Electrolux – prosty proces i wygodna obsługa

Pralnico-suszarka Electrolux Professional zapewni Ci maksymalne uproszczenie procesu prania i suszenia dla wygody obsługi

Urządzenia posiadają szereg innych ważnych cech, a także rozwiązania opcjonalne. Aby je poznać, skontaktuj się z naszym doradcą.

Otrzymaj wielofunkcyjną pralnico-suszarkę oraz pakiet wsparcia od Abrilux. Zobacz, dlaczego warto z nami współpracować

ikona pralki

Uproszczenie procesu, wygoda obsługi i energooszczędne technologie to tylko początek tego, co zyskasz, decydując się na zakup pralnico-suszarki od Abrilux. Oprócz tego otrzymujesz:

 

Zobacz, co zyskasz wybierając pralnico-suszarkę Electrolux

Nowa technologia od Electrolux – energooszczędne pompy ciepła w suszarkach

Prosta obsługa, sprawny proces

Główną zaletą pralnico-suszarki jest to, jak mało pracy potrzeba, by otrzymać suche pranie. Dodatkowo istnieje jeszcze możliwość podłączenia systemu inteligentnego dozowania ED, dzięki czemu uzyskamy w pełni automatyczne rozwiązanie np. dla pralni na potrzeby własne firmy lub do prania odzieży roboczej.

Różne opcje zasilania urządzenia

Zależnie od rozwiązań technicznych w pomieszczeniu, moduł suszący w pralnico-suszarce może być zasilany nie tylko elektrycznie, ale również na gaz. Opcja ta zapewnia to oszczędność energii w procesie suszenia i mniejsze koszty eksploatacji.

Automatyczny System Oszczędzania – oszczędzaj do 50% wody

System ten zapewnia inteligentny dobór wody do wsadu, dzięki czemu oszczędzamy energię i wodę. Pralka sama określa ilość wody potrzebną do wyprania danego wsadu. Oszczędność wynosi nawet do 50% wody, oszczędzana jest także energia potrzebna do podgrzania jej.

Unikalna Technologia Trójkąta – łatwa obsługa i wybór priorytetów

Uzyskaj najlepsze efekty prania i suszenia dla wszystkich rodzajów tkanin – w zależności od potrzeb. Niezależnie jaki program wybierzesz, możesz zawsze maksymalizować oszczędności i uzyskać najlepsze rezultaty podczas procesu prania – to wszystko jednym kliknięciem przycisku.

Oprócz opisanych powyżej wybranych technologii.

Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać wszystkie pozostałe rozwiązania technologiczne nowoczesnych urządzeń pralniczych Electrolux Professional

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Pralnico-suszarka Electrolux to wszechstronne urządzenie z trzema trybami działania

Używanie urządzenia w trybie prania i suszenia oszczędza czas i ułatwia proces – nie ma potrzeby dodatkowego ładowania i rozładowania. Tryb samego prania umożliwia z kolei czyszczenie dwukrotnie cięższego wsadu. Trzecia możliwość, jaką daje nam maszyna to tryb samego suszenia

Czy wiesz, że wybierając pralnico-suszarkę Electrolux oszczędzasz nie tylko miejsce w pralni, ale także nawet do 40% kosztów eksploatacyjnych?

Poznaj szczegóły oferty pralnico-suszarek Electrolux Professional.

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj pralnico-suszarki Electrolux.

Zobacz specyfikację produktów

Przykładowe pralnico-suszarki: