Pralnico-wirówki do mopów Electrolux – najdłuższa żywotność i łatwe czyszczenie

Pralnico-wirówki do mopów Electrolux Professional mają wzmocnioną konstrukcję, która gwarantuje najdłuższą żywotność maszyny i łatwy dostęp do czyszczenia podzespołów. Dobierz model profesjonalnej pralki do powierzchni mopowanej podłogi

Ponad połowa kosztu prania to środki chemiczne. Dzięki systemowi ED możesz obniżyć te koszty o nawet 30%

Postaw na trwały sprzęt. Wybierz pralnico-wirówkę do mopów od Abrilux

Przy wyborze pralnico-wirówki do mopów warto zwrócić uwagę na żywotność maszyny – pranie mopów jest procesem inwazyjnym dla pralki.

Urządzenia Electrolux Professional są najmocniejsze na rynku.

Zobacz, co zyskasz wybierając pralnico-wirówkę do mopów Electrolux Professional

Zawór spustowy sterowany elektrycznie

To proste rozwiązanie techniczne zapobiega zapychaniu się odpływu. W standardowych pralnico-wirówkach zawór spustowy jest otwierany grawitacyjnie przez ciśnienie wody. W tym przypadku nie ma pompy spustowej, bo jest on sterowany elektrycznie.

Power Balance – większa żywotność, minimum serwisu

System Power Balance zapewnia zawsze najszybsze i najbardziej wydajne odwirowanie, co gwarantuje jeszcze niższe zużycie wody oraz szybsze suszenie. W ten sposób ograniczysz koszty podczas całego procesu, a także czas potrzebny na jego wykonanie.

Długa żywotność, łatwe czyszczenie

Specjalnie zaprojektowane otwory w bębnie pozwalają na łatwy dostęp do czyszczenia grzałek w urządzeniu. Same grzałki mają wzmocnioną konstrukcję, co zapewnia ich wyjątkowo długą żywotność. Perforacja bębna z dużymi otworami w pralnicach do mopów umożliwia maksymalne odprowadzenie wszystkich resztek zebranych w mopach.

Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać wszystkie pozostałe rozwiązania technologiczne nowoczesnych urządzeń pralniczych Electrolux Professional

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Wybierając pralnico-wirówkę do mopów Electrolux oszczędzasz na eksploatacji. Wybierz z 13 dostępnych modeli.

Otrzymaj sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb – dzięki szerokiej ofercie i pomocy dedykowanego doradcy. Zyskaj pewność, że używasz najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Postaw na pralnico-wirówkę do mopów Electrolux Professional.

Czy wiesz, że wybierając pralnico-wirówkę do mopów Electrolux Professional oszczędzisz nawet kilka tysięcy złotych co miesiąc?

Poznaj szczegóły oferty pralnico-wirówek do mopów

Ekspert Abrilux

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj pralnico-wirówki do mopów Electrolux
w naszej ofercie!

Zobacz specyfikację produktów

Przykładowe Pralnico-wirówki do mopów :