609 319 319

abrilux@abrilux.pl

Pralnico wirówki z barierą higieny Electrolux – zdrowie nie zna kompromisów

Pralnico wirówki z barierą higieny Electrolux wykorzystywane są zarówno w małych domach opieki, jak i w największych pralniach szpitalnych i komercyjnych. Dzięki najwyższym standardom i nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, inteligentna bariera higieny Electrolux usuwa 100% bakterii i zapobiega ponownemu skażeniu tkanin.

Z łatwością obsługujemy klientów w całym kraju, a dojazd do klienta także nie stanowi dla nas problemu.

Postaw na zdrowie i oszczędzaj na użytkowaniu – poznaj pralnico wirówki z barierą higieny od Abrilux

Wybierając jedną z dziewięciu pralnico wirówek z barierą higieny Electrolux Professional od Abrilux zyskujesz dużo więcej, niż najwyższej klasy urządzenie do Twojej pralni. Otóż nawiązując z nami współpracę, otrzymasz również długofalową pomoc dedykowanego dla Ciebie doradcy Abrilux,

Zobacz, co zyskasz wybierając pralnico wirówkę z barierą higieny Electrolux Professional

Strażnik Higieny – 100% pewności

Inteligentna bariera higieny zawiera funkcję Strażnika Higieny, która gwarantuje, że nigdy brudne, skażone pranie nie znajdzie się po czystej stronie. Nawet, jeśli odcięte zostanie zasilanie przed końcem cyklu prania, to drzwi po stronie czystej pozostaną zablokowane – aż do uzyskania pewności, że wkład jest w pełni wyprany i zdezynfekowany.

Wyjątkowa jakość i oszczędność kosztów

Zintegrowany System Oszczędzania pozwala na ogromną oszczędność wody i energii – pralka nie pobiera więcej, niż potrzebuje do danego wsadu. Z kolei Efektywny System Dozowania to bezpieczny i przyjazny dla środowiska mechanizm, dzięki któremu ilość środków chemicznych potrzebnych do prania jest automatycznie dobierana by uzyskać jak najlepszy efekt.

Power Balance – większa żywotność, minimum serwisu

System Power Balance zapewnia zawsze najszybsze odwirowanie w przypadku niewyważenia wsadu, co gwarantuje jeszcze niższe zużycie wody oraz szybsze suszenie. W ten sposób ograniczysz koszty podczas całego procesu.

Oprócz opisanych powyżej wybranych technologii, urządzenia posiadają szereg innych ważnych cech, a także wiele rozwiązań opcjonalnych. Aby je poznać, skontaktuj się z naszym doradcą.

Oszczędzaj na kosztach eksploatacji

Nasza druga spółka Wiwo codziennie dostarcza środki chemiczne i materiały eksploatacyjne do blisko 1000 aktywnych pralni w Polsce, rozwiązuje ich bieżące problemy oraz dba o najwyższej jakości procesy prania – posiada własnych technologów.

Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać wszystkie pozostałe rozwiązania technologiczne nowoczesnych urządzeń pralniczych Electrolux Professional

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Wybierając pralnico wirówkę z barierą higieny Electrolux widzisz różnicę. Twoi pacjenci i klienci ją poczują

Otrzymaj sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb – dzięki szerokiej ofercie i pomocy dedykowanego doradcy. Zyskaj pewność, że używasz najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Postaw na pralnico wirówkę z barierą higieny Electrolux Professional.

Jeśli chodzi o higienę, nie ma miejsca na kompromisy. Miej pełną kontrolę nad swoim procesem.

Poznaj szczegóły oferty pralnico wirówek z barierą higieny.

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj pralnico wirówki z barierą higieny
Electrolux w naszej ofercie. Zobacz specyfikację produktów.

Zobacz specyfikację produktów

Przykładowe pralnico wirówki z barierą higieny: