Suszarka bębnowa z pompą ciepła od Electrolux Professional pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 65% energii.

Bez względu na to, czy zmagasz się z gwałtownym wzrostem rachunków za energię, czy też zależy Ci na ochronie środowiska, suszarki bębnowe z pompą ciepła linii 6000 stanowią aktualnie najlepszy wybór.

Zobacz, co zyskasz wybierając suszarkę z pompą ciepła

Nowa technologia od Electrolux – energooszczędne pompy ciepła w suszarkach

Wysoka wydajność

Doświadcz niespotykanej dotąd wydajności – teraz średni czas suszenia w urządzeniach z pompą ciepła równa się czasowi oferowanemu przez standardowe maszyny wywiewowe. To rewolucyjne osiągnięcie gwarantuje efektywność na najwyższym poziomie.

Oszczędność energii

Oszczędzaj nawet do 65% na kosztach energii w porównaniu z tradycyjnymi maszynami wywiewowymi. Roczne zużycie energii suszarki z pompą ciepła jest równoważne rocznemu zużyciu energii w trzech tradycyjnych domach rodzinnych.

Szybka i prosta instalacja

Suszarkę z pompą ciepła łatwo dostosować do niemal każdego pomieszczenia. Dzięki kompaktowym rozmiarom i możliwości plug & play, instalacja jest szybka i prosta. Brak systemu wentylacyjnego czy chłodzenia wody znacząco obniża koszty instalacyjne.

Wpływ na środowisko

Suszarki Electrolux z pompą ciepła zmniejszają emisję gazów cieplarnianych, są cichsze niż tradycyjne suszarki z wydechem i nie uwalniają mikro-kłaczków do atmosfery.

Czy wiesz, że suszarka z pompą ciepła od Electrolux wykonuje cykl w jedyne 35 minut? To zaledwie 5 minut dłużej niż suszarka z wentylacją i prawie dwa razy szybciej niż tradycyjne suszarki z pompą ciepła!

Suszarki z pompą ciepła linii 6000 to duża oszczędność energii, wysoka produktywność oraz niski ślad węglowy.

Wybierz spośród 18 modeli suszarek bębnowych Electrolux Professional, w tym 4 modeli wyposażonych w technologię pompy ciepła. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Szybka reakcja serwisowa i wsparcie na lata - to zyskujesz wybierając suszarkę bębnową od Abrilux.

Decydując się na suszarkę bębnową z pompą ciepła Electrolux Professional otrzymujesz nie tylko urządzenie. Zyskujesz gwarancję spokoju inwestycji, brak przestojów funkcjonowania Twojej pralni i optymalną ergonomię pracy. Twój biznes pralniczy doświadczy maksymalnych oszczędności kosztów zużycia energii przy krótkich czasach suszenia.

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Czy wiesz, że wybierając suszarkę bębnową Electrolux możesz zwiększyć przepustowość swojej pralni o 30%?

Poznaj szczegóły oferty suszarki bębnowej z pompą ciepła

Ekspert Abrilux

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj suszarki z pompą ciepła Electrolux w naszej ofercie!

Zobacz specyfikację produktów

Modele suszarek bębnowych z pompą ciepła od Electrolux: