Z suszarką bębnową Electrolux Professional skrócisz czas suszenia nawet o 30%

Suszarka bębnowa Electrolux została zaprojektowana z myślą o Tobie. Ergonomiczny design i specjalnie wkomponowane cechy zapewniają prostą obsługę i bezpieczeństwo

Mniejsze koszty serwisu, krótsze przestoje urządzeń i szybka reakcja - to zyskujesz wybierając suszarkę bębnową od Abrilux.

Szybka reakcja serwisowa i doradca, który zapewnia wsparcie na lata – wybierz suszarkę bębnową od Abrilux

ikona pralki

Wybór suszarki bębnowej Electrolux Professional gwarantuje spokój inwestycji, maksymalne oszczędności kosztów zużycia energii, najkrótsze czasy suszenia, najwyższą niezawodność, a także brak przestojów i optymalną ergonomię pracy. Jeśli zdecydujesz się na zakup od Abrilux, zyskujesz nie tylko samo urządzenie.

Zobacz, co zyskasz wybierając suszarkę bębnową Electrolux

Nowa technologia od Electrolux – energooszczędne pompy ciepła w suszarkach

Dotychczas suszarka elektryczna zużywała 3-4 razy więcej energii, niż pralnico-wirówka. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w specjalnych pompach ciepła opatentowanych przez Electrolux Professional, możemy osiągnąć zużycie energii procesu suszenia takie, jak w pralnico-wirówce. Rozwiązanie to nie wymaga wydechu gorącego powietrza, co pozwala nam na wstawienie suszarki do niedostępnych dotychczas pomieszczeń. Główną zaletą tego rozwiązania jest energooszczędność i bardzo niskie zużycie prądu.

System RMC i MB zapewnia najlepsze efekty suszenia

Rewolucyjny system RMC (Residual Moisture Control) lub MB (Moisture Balance) mierzy poziom wilgotności wsadu przez cały proces suszenia – kilkaset razy na sekundę. Jest on nieporównywalnie bardziej skuteczny niż w konkurencyjnych suszarkach, gdzie wilgotność jest mierzona tylko na dole drzwi suszarki lub na wydechu powietrza z suszarki. Krótszy proces zapewnia niższe koszty energii.

Wyjątkowa konstrukcja skraca czas suszenia o 30%

Wybierając suszarkę bębnową Electrolux Professional zwiększysz produktywność swojej pralni. Dzięki optymalnemu przepływowi powietrza i kompaktowej konstrukcji, czas suszenia można skrócić nawet o 30%. W ten sposób możesz zwiększyć przepustowość urządzeń i wyprać oraz wysuszyć więcej każdego dnia.

Szybka i łatwa obsługa oraz konserwacja

Dopracowana ergonomicznie konstrukcja pozwala na łatwy dostęp do czyszczenia filtra suszarki. Wysokiej jakości duży filtr prószu tkanin jest też bardzo prosty w czyszczeniu – wystarczy otworzyć wysuwaną szufladkę pod bębnem. Ponadto duże drzwi otwierają się do 180 stopni, dzięki czemu zarówno załadunek, jak i rozładunek jest szybki.

Większa skuteczność dzięki regulacji obrotów bębna i prędkości wentylatora

Od delikatnego jedwabiu do ciężkiej bawełny – dzięki systemowi Speed Drum możliwa jest regulacja prędkości obrotowej bębna, aby móc w pełni kontrolować mechanikę. Odzież będzie prawidłowo poruszać się w bębnie w celu jak najszybszego wysuszenia.

Automatyczne sterowanie prędkością wentylatora (system Adaptive Fan) oszczędza energię i skraca czas suszenia. Wentylator Adaptacyjny włącza się automatycznie, np. gdy filtry lub kanały wentylacyjne są zatkane – wszystko dla oszczędności czasu i pieniędzy (energii). 

Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać wszystkie pozostałe rozwiązania technologiczne nowoczesnych urządzeń pralniczych Electrolux Professional

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Wybór odpowiedniej suszarki bębnowej nie jest prosty. Pomożemy Ci dopasować urządzenie

W naszej ofercie znajdziesz 12 modeli suszarek bębnowych lidera rynku Electrolux Professional, w tym trzy suszarki hybrydowe z pompą ciepła

Czy wiesz, że wybierając suszarkę bębnową Electrolux możesz zwiększyć przepustowość swojej pralni o 30%?

Poznaj szczegóły oferty suszarki bębnowej

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj suszarki bębnowe
Electrolux w naszej ofercie!

Zobacz specyfikację produktów

Przykładowe suszarki bębnowe Electrolux: