Szafa susząca Electrolux Professional to najlepsza metoda suszenia delikatnej odzieży

Szafy suszarnicze to wszechstronne urządzenia do każdego rodzaju pralni lub hotelu. Możesz w nich bez obaw suszyć delikatną odzież lub niestandardowe elementy – podczas procesu nie zachodzi akcja mechaniczna.

Szafa do suszenia ubrań od Electrolux - więcej niż tylko suszenie

Modele szaf odpowiadają na różnorodne potrzeby

Przeznaczone nie tylko do suszenia odzieży delikatnej, ale także do ochrony odzieży roboczej, odzieży wierzchniej, butów, przedmiotów wielkogabarytowych i innych. Szafy są również przystosowane do obsługi przez osoby niepełnosprawne.

Oszczędność miejsca, pieniędzy oraz energii elektrycznej

Oszczędzanie energii i pieniądzy dzięki programom, które zatrzymują się automatycznie, gdy wsad jest suchy. Izolowane drzwi zapewniają cichą pracę i wydajny proces. Odkryj także wersję z pompą ciepła, która zapewnia niezrównane oszczędności.

Maksymalna łatwość obsługi urządzenia

Jeśli chcesz umieścić szafę suszącą w hotelu lub resorcie narciarskim dla komfortu gości, nie musisz obawiać się, że będą mieli problemy z jej obsługą. Jest ona bardzo prosta. W standardzie są przyciski Breilla, panel kontrolny jest intuicyjny, a uchwyt drzwi na wygodnej wysokości.

Oszczędność czasu przy jednoczesnej dbałości o tkaniny

Szybkie i delikatne suszenie tkanin i odzieży. Szybsze i lepsze niż suszenie na wieszaku/sznurze lub na płasko. Suszenie 8 kg wsadu bawełny zajmuje tylko 47 minut! Dodatkowo, drzwi można otwierać na krótko bez zatrzymywania procesu suszenia.

Szafa susząca jako uzupełnienie suszarki

Często osoby korzystające z usług pralni proszą o wyczyszczenie niestandardowych materiałów. Posiadając szafę suszącą, możemy mieć pewność, że nie odmówimy nikomu prania z obawy o zniszczenie odzieży podczas suszenia mechanicznego w suszarce bębnowej. Jest to najlepsze urządzenie zapewniające maksymalną elastyczność pracy.

Wybierz spośród 8 szaf suszących renomowanej marki Electrolux Professional. Pomożemy Ci dopasować urządzenie

Nasze szafy suszące to cicha praca i solidna konstrukcja, a zastosowane rozwiązania dają większą elastyczność i energooszczędność. Możesz dopasować wieszaki i półki w szafie do swoich potrzeb.

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Specjalna wersja szafy dedykowana dla straży pożarnej

Szafa susząca to świetne rozwiązanie dla jednostki straży pożarnej. Wysuszenie kombinezonu strażackiego w zwykłej suszarce może go łatwo uszkodzić. Wybierając szafę suszącą zdecydowanie wydłuża się żywotność materiałów. W wersji dla straży pożarnej szafa zawiera 4 wieszaki z unikalną konstrukcją, która zapewnia przepływ powietrza wewnątrz kombinezonów.

Doradcy klienta uczestniczą w instalacjach i regularnie odwiedzają pralnie. Wiedzą, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu i chętnie Ci pomogą.

Co zyskasz kupując szafę suszącą od najbardziej doświadczonej firmy w branży pralniczej w Polsce?

Dokonując zakupu szafy suszącej zapewniasz klientom proste i wydajne rozwiązanie do łagodnego suszenia ich odzieży. Łagodne suszenie delikatnych materiałów takich jak wełna, welur, jedwab czy len nie jest łatwe, a jeśli chodzi o ochronę specjalistycznej odzieży roboczej i sportowych ubrań, butów i rękawic, tradycyjne rozwiązania w suszarkach bębnowych są limitowane przez akcję mechaniczną. Otóż jeśli zdecydujesz się na zakup szafy suszącej od Abrilux, zyskasz dużo więcej, niż samo urządzenie:

Czy wiesz, że szafa susząca Electrolux może wysuszyć do 8 kilogramów bawełny w 47 minut?

Poznaj szczegóły oferty szaf suszących Electrolux Professional.

Ekspert Abrilux

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj szafy suszące Electrolux!

Zobacz specyfikację produktów

Przykładowe szafy suszące: