609 319 319

abrilux@abrilux.pl

Szafa susząca Electrolux Professional to najlepsza metoda suszenia delikatnej odzieży

Szafy suszące to wszechstronne urządzenia do każdego rodzaju pralni lub hotelu. Możesz w nich bez obaw suszyć delikatną odzież lub niestandardowe elementy – podczas procesu nie zachodzi akcja mechaniczna

Doradcy klienta uczestniczą w instalacjach i regularnie odwiedzają pralnie. Wiedzą, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu i chętnie Ci pomogą.

Co zyskasz kupując szafę suszącą od najbardziej doświadczonej firmy w branży pralniczej w Polsce?

Dokonując zakupu szafy suszącej zapewniasz klientom proste i wydajne rozwiązanie do łagodnego suszenia ich odzieży. Łagodne suszenie delikatnych materiałów takich jak wełna, welur, jedwab czy len nie jest łatwe, a jeśli chodzi o ochronę specjalistycznej odzieży roboczej i sportowych ubrań, butów i rękawic, tradycyjne rozwiązania w suszarkach bębnowych są limitowane przez akcję mechaniczną.Otóż jeśli zdecydujesz się na zakup szafy suszącej od Abrilux, zyskasz dużo więcej, niż samo urządzenie:

Zobacz, co zyskasz wybierając szafę suszącą Electrolux

Solidna konstrukcja i design przyjazny dla użytkownika

Wieszaki w szafie suszącej wykonane są ze stali nierdzewnej, a izolowane drzwi zapewniają cichą pracę i wydajny proces. Ergonomiczna pozycja uchwytu drzwi i panelu sterującego wygodna jest także dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w jednodrzwiowym modelu TS560 jest możliwość zamontowania drzwi z prawej lub lewej strony.

Maksymalna łatwość obsługi urządzenia

Jeśli chcesz umieścić szafę suszącą w swoim hotelu lub resorcie narciarskim dla komfortu gości, nie musisz obawiać się, że będą mieli problemy z jej obsługą. Jest ona maksymalnie ułatwiona. W standardzie są przyciski Breille’a, panel kontrolny jest intuicyjny, a uchwyt drzwi na wygodnej wysokości.

Świetne jako uzupełnienie suszarki

Często osoby korzystające z usług pralni proszą o wyczyszczenie niestandardowych materiałów. Posiadając szafę suszącą, możemy mieć pewność, że nie odmówimy nikomu prania z obawy o zniszczenie odzieży podczas suszenia mechanicznego w suszarce bębnowej. Jest to najlepsze urządzenie zapewniające maksymalną elastyczność pracy.

Specjalna wersja szafy dedykowana dla straży pożarnej

Szafa susząca to świetne rozwiązanie dla jednostki straży pożarnej. Wysuszenie kombinezonu strażackiego w zwykłej suszarce może go łatwo uszkodzić. Wybierając szafę suszącą zdecydowanie wydłuża się żywotność materiałów. W wersji dla straży pożarnej szafa zawiera 4 wieszaki z unikalną konstrukcją, która zapewnia przepływ powietrza wewnątrz kombinezonów.

Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać wszystkie pozostałe rozwiązania technologiczne nowoczesnych urządzeń pralniczych Electrolux Professional

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Wybór spośród trzech szaf suszących renomowanej marki Electrolux Professional. Pomożemy Ci dopasować urządzenie

Nasze szafy suszące to cicha praca i solidna konstrukcja, a zastosowane rozwiązania dają większą elastyczność i energooszczędność. Możesz dopasować wieszaki i półki w szafie do swoich potrzeb

Czy wiesz, że szafa susząca Electrolux może wysuszyć do 8 kilogramów bawełny w 45 minut?

Poznaj szczegóły oferty szaf suszących Electrolux Professional.

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb

Poznaj szafy suszące Electrolux!

Zobacz specyfikację produktów

Przykładowe szafy suszące:
Pobierz PDF ze specyfikacją
wszystkich urządzeń