Magle nieckowe od Abrilux – wybierzmy rozwiązanie dla Ciebie

W naszej ofercie posiadamy gamę wzajemnie komplementarnych magli, dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni do proponowania jedynego słusznego rozwiązania. Posiadamy je wszystkie.

Kupując magiel nieckowy od Abrilux otrzymujesz wsparcie dedykowanego doradcy.

Największy w Polsce profesjonalnych wybór magli nieckowych. Wybierzmy razem najlepszy dla Ciebie

Posiadamy gamę wzajemnie komplementarnych magli. Nie jesteśmy ograniczeni do proponowania jedynego skutecznego rozwiązania, bo posiadamy je wszystkie. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy urządzenia z 4 różnych europejskich fabryk magli, wzajemnie komplementarnych. Znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Zobacz, co zyskasz wybierając magiel nieckowy od Abrilux

Zwiększ wydajność nawet o 25% dzięki Laco Air-Stream®

Podczas prasowania wilgotnych materiałów, w starych technologicznie maglach nie występuje przedmuch powietrza przez tkaninę, jak w suszarkach.  Ponadto filc może być przesycony wilgocią, przez co spada wydajność prasowania. Technologia Air-Stream® zastosowana w maglach nieckowych Laco dzięki małym perforacjom w dolnej części walca zapobiega takiej sytuacji. W rezultacie wydajność wzrasta od 20 do 25%.

Konstrukcja niecki zapewnia najlepsze efekty

W maglach Laco wewnątrz niecki następuje dystrybucja oleju termalnego, który zapewnia stałą temperaturę na całej szerokości. Eliminuje to zjawiska przypaleń oraz zimnych plam. Elastyczna niecka z opasaniem do 205 stopni idealnie układa się całym obwodem i dociska do walca zapewniając najlepsze efekty prasowania.

Poszycie walca zwiększa skuteczność

Magle produkcji Laco posiadają unikalne blaszki o nazwie Lamella Spring. Zapewnia ono równomierny elastyczny docisk niecki do walca i maksymalne efekty odparowania, a także do 30% wydłuża żywotność filcu. Ponadto jest proste w wymianie i niedrogie w serwisie. Podobne rozwiązanie zastosowano opcjonalnie w maglach GMP – jego nazwa to technologia Tenax. Dzięki temu uzyskujemy najlepsze efekty prasowania.

Oprócz opisanych powyżej wybranych technologii urządzenia posiadają szereg innych ważnych cech, a także rozwiązania opcjonalne. Aby je poznać, skontaktuj się z naszym doradcą

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Mamy rozwiązania dla różnych branż

Magiel nieckowy dopasowany do Twoich potrzeb

Od wydajności 8 do 800 kg na godzinę – w naszej ofercie znajdziesz zarówno magle na małe potrzeby, jak i największe jedno i wielowałowe magle nieckowe dla dużych pralni komercyjnych, szpitali i hoteli

Czy wiesz, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która oferuje magle z 4 różnych europejskich fabryk?

Poznaj szczegóły oferty magli nieckowych od Abrilux.

Skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna Abrilux i dopasuj rozwiązania do Twoich potrzeb